Ľudia


Vedenie spoločnosti Vedenie spoločnosti Vedenie spoločnosti
Ing. Jozef Prevaj Ing. Juraj Bízik Ing. Rudolf Rehák
+421 34 7723837 kl.114 +421 34 7723837 kl.113 +421 34 7723837 kl.112
+421 903 704595 +421 905 500718 +421 905 447567
prevaj@startaut.sk bizik@startaut.sk rehak@startaut.sk
j.prevaj@art-ex.sk j.bizik@art-ex.sk r.rehak@art-ex.sk

Sekretariát Projektový manažér Projektový manažér Projektový manažér
Bolfová Jaroslava Ing. Grelik Adam Ing. Vladimír Belanský Ing. Radovan Víglaský,PhD.
+421 34 7723837 kl.110 +421 34 7723837 kl.201 +421 34 7723837 kl.112 +421 34 7723837 kl.202
+421 918 816765 +421 918 802623 +421 905 528704 +421 905 282651
bolfova@startaut.sk grelik@startaut.sk belansky@startaut.sk viglasky@startaut.sk
 j.bolfova@art-ex.sk a.grelik@art-ex.sk v.belansky@art-ex.sk r.viglasky@art-ex.sk

Stavbyvedúci Projekcia Projekcia NN Ekonomické oddelenie
Stanislav Mihalovič Ing. Jaroslav Zelenka Ing. Šišan Richard Mgr. Patrícia Dulanská
+421 34 7723837 kl.201 +421 34 7723837 kl.201 +421 34 7723837 kl.203 +421 34 7723837 kl.111
+421 918 802609 +421 918 802624 +421 918 892029 +421 905 355020
mihalovic@startaut.sk zelenka@startaut.sk sisan@startaut.sk dulanska@startaut.sk
 s.mihalovic@art-ex.sk j.zelenka@art-ex.sk r.sisan@art-ex.sk p.dulanska@art-ex.sk

Vývoj a servis aplikácií Vývoj a servis aplikácií Vývoj a servis aplikácií Vývoj a servis aplikácií
Ing.Marek Bajcar Ing.Michal Osuský Ing. Marián Struhár Ing. Jaroslav Kukuča
struhar@startaut.sk kukuca@startaut.sk
m.bajcar@art-ex.sk m.osusky@art-ex.sk m.struhar@art-ex.sk j.kukuca@art-ex.sk

Procesný inžinier Revízny technik Logistika
Ing. Tibor Veselý Ing. Jozef Hazlinger Zdenka Kováčová
+421 907 848263 +421 905 452782 +421 918 892028
vesely@startaut.sk hazlinger@startaut.sk kovacova@startaut.sk
t.vesely@art-ex.sk j.hazlinger@art-ex.sk z.kovacova@art-ex.sk

Majster Montér Montér
Štefan Nemečkay Milan Morávek Dominik Gašpar
+421 905 329072 +421 918 491271
nemeckay@startaut.sk moravek@startaut.sk gaspar@startaut.sk
s.nemeckay@art-ex.sk m.moravek@art-ex.sk d.gaspar@art-ex.sk